Zdrowie na talerzu

W ostatnich latach bardzo dużo mówi się o prawidłowym odżywianiu, które ma ogromnym wpływ na nasze zdrowie. W dobie takich chorób cywilizacyjnych, jak cukrzyca czy nowotwory powinniśmy szczególną wagę przykładać do tego, aby na naszych talerzach znajdowały się produkty nieprzetworzone, które nie zawierają szkodliwych składników, mogących przyczynić się do rozwoju różnych chorób.

I w związku z tym, że świadomość ludzi jest o wiele większa w kwestiach żywienia niż miało to jeszcze kilkanaście lat temu, to też dużo więcej osób udaje się do dietetyka, który ma za zadanie ustalić zdrowy jadłospis. Kiedyś na wizyty chodziły głównie osoby otyłe, które pragnęły zrzucić zbędne kilogramy, a dziś w kolejce do dietetyka ustawiają się także osoby szczupłe, które proszą o ustalenie zdrowej i zbilansowanej diety.

Nauka zawodu

Kursy z zakresu dietetyki dają uprawnienia do prowadzenia profesjonalnego gabinetu dietetycznego. Podczas prowadzonych w Akademii Urody kursów z dietetyki, uczestnicy zdobywają kompleksową wiedzę na tematy, takie jak zasady prawidłowego żywienia, błędy żywieniowe, które są najczęściej popełniane, planowanie diety odchudzającej, żywienie kobiet w ciąży oraz matek karmiących czy metody oczyszczania organizmu. Trzydniowy kurs składa się w głównej mierze z części praktycznej, ponieważ nauka przez praktykę przynosi najlepsze rezultaty… Akademia Urody zaprasza nie tylko na szkolenia kosmetyczne, ale również te z zakresu dietetyki i zdrowego odżywiania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *