Zatrzymać czas, czyli zalety mezoterapii igłowej

Medycyna estetyczna daje nam w dzisiejszych czasach bardzo duże możliwości. Tak naprawdę większość zabiegów jest dostępna dla każdego, ponieważ ceny są dość przystępne. A nawet jeśli kwota, jaką trzeba wydać na dany zabieg z zakresu medycyny estetycznej wydaje się dla kogoś wysoka, to czasami warto ją odżałować, jeżeli w zamian mamy zyskać lepsze samopoczucie i pewność siebie – co jest przecież bezcenne. Jeżeli chodzi o mezoterapię igłową, to zabieg ten ma na celu walkę z upływającym czasem, czyli że zmarszczkami.

Mezoterapia igłowa jest polecana zarówno przez dermatologów, jaki i specjalistów medycyny estetycznej wszystkim tym, którzy chcieliby poprawić wygląd swojej twarzy, a konkretnie spłycić zmarszczki i sprawić, żeby stały się one mniej widoczne. W Akademii Urody prowadzimy kursy kosmetyczne, które kompleksowo poruszają temat mezoterapii igłowej, co pozwala zdobyć wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną, niezbędną do wykonywania tego zabiegu.

Na czym polega zabieg?

Mezoterapia igłowa to zabieg, który polega na wprowadzeniu pod skórę aktywnych składników, które sprawiają, że zmarszczki zostają zredukowane, a skóra nawilżona i bardziej elastyczna. Efekty odmłodzenia i ujędrnienia widoczne są dość szybko, jednak aby utrzymywały się przez wiele miesięcy, to powinniśmy poddać się serii zabiegów. Z racji tego, że jak sama nazwa wskazuje, mezoterapia igłowa to zabieg wykonywany przy użyciu igły, to po jego wykonaniu powinniśmy wziąć sobie ze dwa dni urlopy, aby nasza cera mogła dość do siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *