Stylizacja paznokci

Salony kosmetyczne oferują kilka sposobów na piękne, zadbane paznokcie. Jednym z nich jest przedłużenie swojej naturalnej płytki. Zabieg ten polecany jest osobom, które lubią mieć dłuższe paznokcie, ale nie są w stanie zapuścić swoich, ponieważ płytka jest zbyt miękka, rozdwaja się itp. Do wyboru są dwie metody przedłużania – akrylem oraz żelem. Szkolenia kosmetyczne z zakresu przedłużania paznokci dają kwalifikacje do profesjonalnego wykonywania zawodu stylistki paznokci.

Ale przedłużenie, czyli przygotowanie płytki i naklejenie tipsa, to nie wszystko. Aby efekt robił wrażenie, a klientka chciała do nas wrócić, musimy zadbać jeszcze o odpowiednie zdobienie. Na żelowych oraz akrylowych paznokciach zrobić możemy praktycznie wszystko. Na pewno bardzo efektownie prezentują się wszelkiego rodzaju pyłki, brokaty czy cyrkonie, które mienią się tysiącem barw. Równie efektownie, a przy tym bardziej subtelnie będą się prezentowały wzory wykonane lakierem… Przedłużania i zdobienie paznokci cieszy się ogromnym zainteresowaniem, dlatego warto zdecydować się na profesjonalne szkolenia kosmetyczne, które otworzą nam różne furtki i umożliwią zajmowanie się tym nie tylko w domowym zaciszu, ale również w salonach kosmetycznych.

Alternatywa dla zwykłego lakieru

W ostatnich latach dużą popularnością cieszy się też lakier hybrydowy, który jest alternatywą dla tego zwykłego, który niemal każda z pań ma w swoim domu. Hybryda wyróżnia się przede wszystkim tym, że jest bardzo trwała, odporna na odpryskiwania, ścieranie i ma bardzo ładny połysk. Innymi słowy jest wygodna, ponieważ nie musimy się martwić, że po dłuższym kontakcie z wodą lakier odpryśnie i dłonie stracą na atrakcyjności. Dlatego również kurs manicure hybrydowy jest godny uwagi!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *