Wypełnienie kwasem hialuronowym – sposób na pozbycie się zmarszczek

Panujący obecnie kult młodości sprawia, że wiele kobiet czuje na sobie presję, aby mimo upływających lat wciąż wyglądać niczym nastolatka. A że niestety natura nie jest dla nas łaskawa i wraz z biegiem lat, na naszej twarzy pojawiają się niechciane zmarszczki, to coraz więcej kobiet decyduje się na korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej.

Bo pierwsze oznaki starzenia mogą uwidocznić się już po 25. roku życia, a bywa że i młodsze osoby borykają się ze zmarszczkami mimicznymi. Kwas hialuronowy to najbardziej popularny sposób na spłycenie zmarszczek mimicznych, tak zwanych kurzych łapek, zmarszczek palacza czy bruzdy nosowo-wargowej. Szkolenia kosmetyczne prowadzone przez Akademię Urody mają na celu umożliwienie nabycia umiejętności do samodzielnego przeprowadzania zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego.

Zalety wypełnienia kwasem hialuronowym

Na wstępie należy podkreślić, że zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego jest bardzo bezpieczny, ponieważ kwas ten jest naturalnym składnikiem naszej skóry. Do jego zalet zaliczamy m.in. to, że jest to zabieg niechirurgiczny, który pobudza komórki do produkcji kolagenu i sprawia, że bardzo szybko można zobaczyć efekty zabiegu. Trzeba jednak pamiętać, że chcąc cieszyć się gładką cerą, zabieg należy po kilku – kilkunastu miesiącach powtórzyć. Wypełnienie kwasem hialuronowym wykonane w renomowanym salonie kosmetycznym zwiększa szanse na to, że efekt utrzyma się dłużej – nawet do 18-stu miesięcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *