Rzęsy jak marzenie

Zwykło się mawiać, że oczy są zwierciadłem duszy. W związku z tym nie powinien dziwić fakt, że kobiety robią wszystko, aby ich spojrzenie było zniewalające. Jedną z metod, która ma podkreślać piękno oczu jest eksponowanie długich rzęs. Niestety mało która kobieta może się pochwalić naturalnie bardzo długimi rzęsami, ale na szczęście jest sposób, aby w parę chwil pomóc naturze i odmienić wygląd swoich rzęs. Tą metodą jest przedłużanie rzęs. W zależności od gęstości swoich naturalnych, można zdecydować się na metodę 1:1 lub 2:1. W ten sposób uzyskamy zagęszczone i przedłużone rzęsy, które nadal będą prezentowały się bardzo naturalnie.

Przeglądając oferty salonów kosmetycznych możemy się spotkać również z przedłużaniem rzęs 4:1 a nawet więcej, ale wtedy musimy liczyć się z tym, że efekt może być odwrotny od zamierzonego. Bo jeśli zależy nam na długich rzęsach, ale takich, które nie będą wyglądały sztucznie, to wspomniana metoda raczej odpada. Zdecydowanie 1:1 czy 2:1 wystarczy i sprawi, że będziemy zadowolone z uzyskanego efektu… Jeżeli zajmujesz się przedłużaniem rzęs i chcesz podnieść swoje kwalifikacje, to zapraszamy na kursy kosmetyczne, które poszerzą wiedzę w tym zakresie i pozwolą pozyskać nowe klientki.

Przedłużanie rzęs – na co dzień i od święta

Salony kosmetyczne odwiedza bardzo dużo kobiet, które chcą przedłużyć swoje rzęsy. Jedne decydują się na zabieg przy okazji uroczystości, jakie jak na przykład ślub, a inne robią to regularnie przez cały rok. Z reguły największą popularnością cieszy się metoda przedłużania 1:1, ponieważ najmniej obciąż naturalne włoski. Aby efekt pięknych rzęs się utrzymywał, należy co cztery tygodnie udać się do salonu kosmetycznego na uzupełnienie. Kursy kosmetyczne jakie prowadzimy z przedłużania rzęs odbywają się w bardzo małych grupach, dzięki czemu każdy uczestnik wynosi z nich dużo wiedzy i nowych umiejętności. Kurs z przedłużania rzęs opiera się zarówno na teorii, jak i praktyce. Najpierw omawiamy rodzaje rzęs, niezbędne narzędzia do pracy i wiele innych kluczowych zagadnień, a następnie przechodzimy do praktyki, czyli ćwiczeń – na sztucznych głowach oraz modelkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *