Regulacja brwi i henna

Musimy zdawać sobie sprawę z tego, że wygląd naszych brwi – w tych ich kształt – ma duży wpływ na to, jak prezentuje się nasza twarz. A zatem mają one bardzo duży wpływ na naszą urodę, jak również umożliwiają wyrażanie określonych emocji. Ale to nie wszystko, ponieważ brwi, czyli włoski pełnią również inną funkcję, a jest nią ochrona oka przed zanieczyszczeniami (podobnie jak rzęsy). Dlatego warto o nie odpowiednio dbać. Jeżeli chcemy wyregulować brwi i poprawić ich kolor, to najlepiej będzie, gdy wybierzemy się w tym celu do profesjonalnego salonu kosmetycznego. Doświadczona kosmetyczka nada odpowiedni kształt naszym brwiom, który będzie pasował do kształtu naszej twarzy i sprawi, że nasza uroda nabierze blasku.

Stylizacja brwi, w tym ich koloryzacja jest obecnie bardzo popularna, dlatego warto, aby kosmetyczki kształciły się w tym kierunku, ponieważ duże umiejętności wpłyną na podniesienie renomy salonu kosmetycznego, a tym samym przyciągną klientki. Oprócz kursów z regulacji brwi, warto zapisać się na szkolenia kosmetyczne z henny pudrowej. Jest to pewnego rodzaju nowość, która podbija serca coraz większej liczby kobiet. Wykonywanie jej w swoim salonie sprawi, że zwiększymy konkurencyjność, ponieważ nie wszystkie salony mogą pochwalić się wykonywaniem takiego zabiegu. A sekret henny pudrowej tkwi nie tylko w tym, że utrzymuje się dłużej niż henna tradycyjna, ale również w tym, że na dodatek posiada ona składniki pielęgnujące nasze brwi.

Henna pudrowa – wszystko co warto wiedzieć

Zacznijmy od tego, czym jest henna pudrowa. Otóż jest to produkt pochodzenia roślinnego, który zawiera witaminy i minerały, które pielęgnują włoski i skórę. Po zabiegu stają się one widocznie odżywione i nabierają połysku. Z pewnością wiele pań ucieszy fakt, że efekt na włosach potrafi się utrzymywać nawet do 6 tygodni. Szkolenia kosmetyczne prowadzone w Akademii Urody z zakresu wykonywania henny pudrowej skupiają się na budowie anatomicznej brwi, technikach właściwego doboru kształtu brwi do twarzy, jak również preparatach używanych do farbowania i technikach nakładania henny pudrowej. Szkolenie składa się zarówno z części teoretycznej, jak i praktycznej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *